POWIAT KĘPIŃSKI
Przyroda - Turystyka - Edukacja
http://rachma.org

bMenu - szablon Subtle thin line
O regionie Turystyka Szkoły Działania PwG OTOP Ochrona przyrody Inne
AKTUALNOŚCI
———————————————
Aktualizacja: 30.09.2007r.
———————————————
wejdź

21 września
Rusza konkurs plastyczny

20-21 września
Uratowano bociana

14-16 września
Sprzątanie Świata 2007

5 września
Nowa wystawa nawiązująca do pór roku

27 sierpnia
Zlikwidowano użytki ekologiczne

14 czerwca
Rozstrzygnięto konkurs plastyczny

Więcej aktualności >>>
———————————————
w 2005r. - 37 000 wizyt;
w 2006r - 77 062 wizyt
01-05 2007 - 57868 wizyt

Gości on-line:
———————————————

———————————————
  © rachma, Marcin Rachel

SZKOŁA PODSTAWOWA W BARANOWIE

Powrót: Strona główna


II Gminny Turniej Ekologiczny w Baranowie
27 kwietnia 2006r. w Szkole Podstawowej w Baranowie odbył się II Turniej Ekologiczny, w którym udział wzięło 5 drużyn. Były to trzyosobowe grupy uczniów, które reprezentowały SP w Baranowie, Donaborowie, Grębaninie, Łęce Mroczeńśkiej i Słupii. Na zaproszenie pani dyrektor szkoły Teresy Mazurkiewicz oraz organizatorów w jury zasiedli: Aleksandra Radomska-Barton z LZD Siemianice, Beata Dobień ze Szkoły Podstawowej w Słupi oraz Marcin Rachel z PwG OTOP. Organizatorami Turnieju byli nauczyciele SP w Baranowie: Małgorzata Grabarek i Tomasz Modrzyński »

I Gminny Turniej Ekologiczny w Baranowie
27 kwietnia 2005r. w szkole podstawowej w Baranowie odbył się I Gminny Turniej Ekologicznych dla szkół podstawowych. Wzięły w nim udział 4 drużyny reprezentujące szkoły w Baranowie, Donaborowie, Grębaninie i Słupi pod Kępnem. W jury zasiedli: Aleksandra Radomska-Barton z LZD Siemianice, Marcin Sarnowski z UG w Baranowie oraz Marcin Rachel z PwG OTOP. Organizatorami Turnieju byli nauczyciele SP w Baranowie: Małgorzata Grabarek i Tomasz Modrzyński a sfinansowany został przez Wójta Gminy Baranów oraz LZD Siemianice.
Uczestnicy zmierzyli się z wieloma pytaniami związanymi z ochroną przyrody, rozpoznawali gatunki chronione, głosy ptaków, segregowali śmieci, rysowali oraz przedstawiali scenki. Był to prawdziwy maraton wiedzy trwający ponad dwie godziny a walka o pierwsze miejce trwała do ostatniego zadania. Ostatecznie zwyciężyła drużyna Gospodarzy, nieznacznie pokonując przedstawicieli SP w Słupi. Miejsce trzecie zajęła drużyna z Donaborowa, a czwarte z Grębanina. Uczestnikom, opiekunom oraz organizatorom gratulujemy!

FOTORELACJA Z TURNIEJU


Szkoła Podstawowa w Baranowie Szkoła Podstawowa w Kierznie Szkoła Podstawowa w Donaborowie Gimnazjum w Mroczeniu Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Kępnie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie Zespół Szkół w Słupi