POWIAT KĘPIŃSKI
Przyroda - Turystyka - Edukacja
http://rachma.org

bMenu - szablon Subtle thin line
O regionie Turystyka Szkoły Działania PwG OTOP Ochrona przyrody Inne
AKTUALNOŚCI
———————————————
Aktualizacja: 30.09.2007r.
———————————————
wejdź

21 września
Rusza konkurs plastyczny

20-21 września
Uratowano bociana

14-16 września
Sprzątanie Świata 2007

5 września
Nowa wystawa nawiązująca do pór roku

27 sierpnia
Zlikwidowano użytki ekologiczne

14 czerwca
Rozstrzygnięto konkurs plastyczny

Więcej aktualności >>>
———————————————
w 2005r. - 37 000 wizyt;
w 2006r - 77 062 wizyt
01-05 2007 - 57868 wizyt

Gości on-line:
———————————————

———————————————
  © rachma, Marcin Rachel

ZESPÓŁ SZKÓŁ W SŁUPI POD KĘPNEM

Powrót: Strona główna

Adres: webamster@rachma.org
Aktualizacja: 8.06.2006r.

W roku szkolnym 2006/2007 ZSP w Słupi proponuje naukę m.in. w technikach o następujących kierunkach:

 • 4- letnie Technikum Architektury Krajobrazu
  (zawód technik architektury krajobrazu)
  Jest to nowy typ szkoły, proponowany po raz drugi przez ZSP, przeznaczony dla uczniów zainteresowanych tworzeniem warunków do życia w harmonii z przyrodą. Absolwenci tej szkoły będą mieli również ciekawe zajęcia na łonie natury, będą przygotowani do pracy w firmach zajmujących się projektowaniem, zakładaniem i zagospodarowaniem ogrodów, mogą uzyskać maturę, zdobędą tytuł technika, a także będą mogli kontynuować dalszą edukację na wyższej uczelni np. : w zawodzie inżyniera architektury krajobrazu. Aktualnie od 1 września 2005 roku, mamy I klasę Technikum Architektury Krajobrazu, której uczniowie realizują dużo zajęć z zakresu m.in. opracowywania projektów ogrodów z zastosowaniem komputera.
 • 4- letnie Technikum Leśne
  (zawód technik leśnik)
  Jest to typ szkoły, proponowany już w latach poprzednich ( mamy aktualnie I, II, III klasę TL ). Technikum Leśne daje pełne kwalifikacje zawodowe w zawodzie tak ściśle związanym z obcowaniem z przyrodą. Absolwenci tej szkoły będą mieli zajęcia na łonie natury, będą przygotowani do pracy w leśnictwie, mogą uzyskać maturę, zdobędą tytuł technika, a także będą mogli kontynuować dalszą edukację na wyższej uczelni.

  Powyższe informacje skopiowano ze strony ZSP w Słupi: http://www.piotrdziedzic.host247.pl
  więcej informacji znajdziesz na stronie szkoły

  Konkurs fotograficzny w ZSP w Słupi

  9 maja - W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupi pod Kępnem odbył się Szkolny Konkurs Fotograficzny, pod tytułem: „Cuda przyrody w otaczającym nas świecie”. Komisja konkursowa w składzie: mgr H. Bolszo, mgr M. Kalinowska, mgr I. Idzikowska oraz zastępcy przewodniczącej szkoły: M. Baranowska, P. Błażejewski spośród złożonych przez uczniów naszej szkoły prac wyróżniła pięć zdjęć. Autorami nagrodzonych prac są: Katarzyna Dziedzic, Emilia Mielcarek i Bartosz Jędrysiak. Nagrodzone zdjęcia zobaczyć można galerii na stronie ZSP w Słupi.

  Dzień Wierzby w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupi

  19 kwietnia - w ZSP w Słupi zorganizowano Dzień Wierzby. Uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu i Technikum Leśnego włączyli się do akcji sadząc w okolicy wierzby białe. Celem tego przedsięwzięcia było zakorzenienie wśród młodzieży konieczności dbania o nasz krajobraz oraz o same drzewa w myśl zdania: "Ten, kto sieje rośliny, sieje szczęście." (źródło: Tygodnik Kępiński)
  .: Zobacz więcej na stronie szkoły »
  .: Galeria »


 • Szkoła Podstawowa w Baranowie Szkoła Podstawowa w Kierznie Szkoła Podstawowa w Donaborowie Gimnazjum w Mroczeniu Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Kępnie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie Zespół Szkół w Słupi